Studenci ratownictwa i pedagogiki na piknikach rodzinnych w Sanoku

12.06.2018

Miesiąc czerwiec to czas organizacji pikników, imprez okolicznościowych z okazji Dnia Dziecka oraz innych imprez plenerowych skierowanych do całych rodzin. Z pewnością powodem tego jest najniższa średnia opadów w Sanoku właśnie tego miesiąca, a także zbliżające się wielkimi krokami wakacje.

W uroczystościach tych bardzo często uczestniczą aktywnie studenci i wykładowcy Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku urozmaicając program oraz bardzo często wprowadzając charakter edukacyjny i naukowy. Dlatego tak chętnie i często zapraszani są przez wiele organizacji działających na terenie miasta Sanoka oraz Powiatu Sanockiego.

Ostatni weekend był bardzo pracowity zwłaszcza dla studentów i wykładowców Instytutu Medycznego – kierunku ratownictwo medyczne oraz Instytutu Społeczno – Artsytycznego – kierunku pedagogika. Ci pierwsi uczestniczyli w piknikach rodzinnych zorganizowanych przez sanockie przedszkola.

Studenci I roku ratownictwa medycznego w składzie: Dawid Matuszewski, Krystian Wolanin, Michał Pielech uczestniczyli w XIV Przedszkolnym Pikniku "Kochamy Naszych Rodziców" organizowanym w Samorządowym Przedszkolu nr 3 w Sanoku, natomiast studenci również I roku w składzie: Karolina Penar, Radosław Senkiewicz, Paweł Jatczyszyn edukowała najmłodszych w Samorządowym Przedszkolu Nr 1 w Sanoku.

Także niedzielne popołudnie było niezwykle pracowite dla naszych studentów. Studenci ratownictwa medycznego i pedagogiki uczestniczyli bowiem już po raz kolejny w „Wielkim Pikniku Rodzinnym” organizowanym przez Fundację czasnadziei.pl wprowadzając wiele radości i uśmiech na twarzach zwłaszcza najmłodszych.

Opiekunami naszych żaków byli Pan Krzysztof Sośnicki – kierownik Zakładu Ratownictwa Medycznego oraz Pani dr Katarzyna Serwatko – kierownik Zakładu Pedagogiki. 
Serdecznie dziękujemy studentom i wykładowcom za poświęcony czas oraz wkład w promocję uczelni.

Galeria zdjęć

Ostatnia modyfikacja: 26-01-2018
Utworzone przez: Wojciech Pajestka
Opublikowane przez: Wojciech Pajestka

INSTYTUT MEDYCZNY
UP im. Jana Grodka w Sanoku
Budynek B, pok. 106

Kontakt:
Dyrektor Instytutu 13 46 55 961
Sekretariat 13 46 55 960
medyczny@pwsz-sanok.edu.pl