Z cyklu "Spotkanie z pracodawcą" – Forever Living Products

20.03.2018

16 marca 2018 roku studenci  kierunku ratownictwo medyczne uczestniczyli w szkoleniu z cyklu „Spotkanie z pracodawcą” zorganizowanym przez  firmę Forever  Living Products, której przedstawicielką jest Patrycja Niemiec – absolwentka  naszej uczelni.

Firma produkuje wyroby na bazie aloesu od niemal 40 lat. Wyszukuje na całym świecie najczystsze składniki i łączy je, wykorzystując najnowsze osiągniecia naukowe, by stworzyć nowoczesne produkty służące zdrowiu i codziennej pielęgnacji. Patrycja opowiadała studentom o swojej pracy w firmie, która zaczęła się od tego, że przyszła do niej jako klient szukający pomocy w problemach zdrowotnych własnych i córeczki, a efektem tego po kilku miesiącach stała się jej finansowa satysfakcja i niezależność.