Mikołajki w sanockim szpitalu

12.12.2019

Mikołaj nie omija z prezentami żadnych dzieci zwłaszcza tych, które cierpią i ten piękny dzień musiały spędzić w łóżkach szpitalnych. 6 grudnia studentki II roku pielęgniarstwa  zrzeszone w Studenckim Kole Wolontariatu pod okiem Pani mgr Małgorzaty Dżugan, zorganizowały mikołajki dla dzieci z oddziału dziecięcego szpitala w Sanoku. Paczki ufundowała Uczelnia Państwowa im. Jana Grodka w Sanoku. Na twarzach dzieci rysowały się radość i szczęście. W momentach bólu i cierpienia chociaż na chwilę mogły zapomnieć o chorobie.

Studentki, które przygotowały Mikołaja: Sara Bury, Julia Skrzeszewska, Izabela Bańczak, Izabela Węgrzyn, Gabriela Stach, Weronika Bukład, Natalia Jantosz, Maria Prokopiak – Mikołaj.

Gratulujemy naszym studentkom  i opiekunom tego pięknego gestu i zaangażowania!

Ostatnia modyfikacja: 26-01-2018
Utworzone przez: Wojciech Pajestka