Ogólnopolska konferencja szkoleniowa w PWSZ

10.12.2018

O współdziałaniu służb i bezpieczeństwie w czasie sezonu zimowego rozmawiano podczas ogólnopolskiej konferencji szkoleniowej, która odbyła się 7 grudnia w  Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. Jana Grodka w Sanoku

Podczas konferencji Wojewoda Podkarpacki dr Ewa Leniart przekazała sprzęt ratowniczy dla Wojewódzkiej Formacji Obrony Cywilnej – Drużyny Ratownictwa i Poszukiwania Górskiego przy Grupie Bieszczadzkiej GOPR.

Celem konferencji pn. „Zapewnienie bezpieczeństwa na zorganizowanych trasach narciarskich” było m. in. omówienie i doskonalenie form współpracy służb, straży i podmiotów ratowniczych oraz podjęcie działań prewencyjno-profilaktycznych na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa w czasie sezonu zimowego. Organizatorem konferencji byli Wojewoda Podkarpacki oraz Instytut Medyczny PWSZ w Sanoku.

Fot: esanok.pl, Podkarpacki Urząd Wojewódzki